OCOD - Ogólnopolskie Centrum Odśnieżania Dachów

tel. 33 47-11-911 | e-mail: biuro@ocod.pl
OCOD jest częścią DAAS Sp. z o.o.
ul. Mostowa 5
43-300 Bielsko - Biała
Powrót do aktualności

Sezon zimowy 2012/2013.

Za nami kolejny rok, a przed nami kolejny sezon zimowy. Według przewidywań powinien od być bardziej obfity w opady śniegu od poprzedniego. Ponieważ, jak w latach poprzednich będziemy znacząco zaangażowani w zimowe utrzymanie obiektów na terenie całego kraju, informujemy wszystkich naszych Wykonawców o konieczności podpisywania umów o współpracy. W tym roku kolejny raz, będziemy korzystali z naszego systemu ocod.pl.

Nowych Wykonawców prosimy o przesłanie zgłoszenia/deklaracji o podjęciu współpracy na adres. ocod@ocod.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY”. W odpowiedzi otrzymacie Państwo umowę, której podpisanie będzie warunkowało rozpoczęcie współpracy. Po podpisaniu umowy należy zarejestrować się w serwisie ocod.pl w strefie logowania dla Wykonawców, zgodnie z przesłanymi instrukcjami.

Wykonawców, którzy już wykonywali dla nas prace, również prosimy o wysłanie deklaracji o kontynuowaniu współpracy. W tytule wiadomości proszę wpisać: „KONTYNUACJA WSPÓŁPRACY”. W odpowiedzi otrzymacie Państwo aneks do wcześniejszej umowy lub nową umowę.

Rejestracja jest łatwa i intuicyjna, więc nie powinna przysporzyć problemów, ani zabrać dużo czasu. Będzie natomiast bardzo przydatna. Serwis umożliwia przyjmowanie zleceń ( zarówno przez Internet jak i SMS ), daje również dostęp do m.in. historii zleceń, stanu ich realizacji, czy stanu płatności. Rejestracja możliwa jest tylko dla Wykonawców związanych umową. 

2010 | Wszelkie prawa zastrzeżone | www.ocod.pl

Strona główna | O firmie | Aktualności | Kontakt | Sklep internetowy

Realizacja: 3on